SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WISŁY, UROCZEGO MIASTA
U STÓP BARANIEJ GÓRY

 

Wczasy dla dzieci w Wiśle

Wielu gości rezerwuje pokoje gościnne w mieście Wisła organizując wyjazd rodzinny. W naszej ofercie nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych gości. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci. Na terenie pensjonatu Willa Nova w Wiśle znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz kącik zabaw. Najmłodsi mają więc zapewnioną rozrywkę. Obecność atrakcji dla dzieci jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla pociech, ale i dla ich rodziców. Podczas spędzania czasu w ogrodzie otaczającym pensjonat, dzieci mogą skorzystać z trampoliny, huśtawek czy piaskownicy.

Plac zabaw dla dzieci w Willa Nova

Idealne podwórko do zabaw dla dzieci

Przestrzenna altana do grillowania dla całej rodziny

Wypoczynek z dziećmi w górach

Wczasy dla dzieci w Wiśle mogą być niezapomniane dla całej rodziny. Najmłodsi goście mogą liczyć na szereg udogodnień i piękne otoczenie, w jakim znajduje się nasz pensjonat. Willa Nova jest pensjonatem, w którym dzieci do lat 3 mają zapewniony darmowy nocleg z wyżywieniem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyceną wakacji dla całej rodziny w Wiśle.
Wczasy dla dzieci w Wiśle są idealną formą wypoczynku – górskie, świeże powietrze oraz piękne krajobrazy mogą zaszczepić w najmłodszych miłość do gór. Zapraszamy do pensjonatu położonego w malowniczym terenie Baraniej Góry. W zakładce galeria mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć miasta Wisła i okolic.
Wisła jest miastem położonym w turystycznym regionie. W samej Wiśle i okolicach znajduje się wiele zabytkowych miejsc i ciekawych atrakcji wartych odwiedzenia. Wybierając się na wczasy z dziećmi w te tereny, mogą Państwo wziąć udział w różnych imprezach okolicznościowych, jakie odbywają się w Wiśle i w okolicach. Więcej o atrakcjach w Wiśle można dowiedzieć się w tym miejscu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego pensjonatu!