SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WISŁY, UROCZEGO MIASTA
U STÓP BARANIEJ GÓRY

 

Wczasy dla seniora w górach

 

Wypoczynek w malowniczym terenie górskim jest alternatywą dla ludzi w każdym wieku. Nasza oferta kierowana jest do seniorów, którzy cenią sobie spokój i naturę. Pensjonat Willa Nova w Wiśle jest położony pod Baranią Górą, gdzie znajduje się źródło rzeki Wisły. Jest to szczególnie atrakcyjny rejon w Południowej Polsce, do którego chętnie przyjeżdżają turyści. Wczasy dla seniora w górach w miejscowości Wisła, gwarantują komfortowy wypoczynek. Seniorzy mają do wyboru pokoje gościnne, w których może panować zróżnicowany standard. Eko, Komfort i Lux to typy pokoi, które można wybrać według własnych potrzeb. Wczasy dla seniora w górach w pensjonacie willa Nova obejmują inne udogodnienia, o których można przeczytać tutaj.

 

Osoby, które decydują się na wyjazd w górskie tereny, mają możliwość zorganizowania wycieczki w beskidzkie pasmo gór. W pensjonacie znajdują się kijki do Nordic Walking, które można wypożyczyć. Wczasy w górach zapewnią seniorom nie tylko wypoczynek na łonie natury. Okolica jest przyjazna rowerzystom, spacerowiczom oraz miłośnikom sportów zimowych.

 

Atrakcyjne położenie miejscowości Wisła umożliwia obszerne zwiedzanie ciekawy miejsc w okolicy oraz poznać najciekawsze zabytki i architekturę miasta. Pełna rozpiska atrakcji w Wiśle znajduje się w tym miejscu. Goście pensjonatu mają możliwość brać udział w imprezach okolicznościowych, jakie organizowane są w Wiśle oraz w mieście lub w okolicy. W Wiśle można liczyć na piękne, naturalne krajobrazy górskie. Wakacje w górach pozwalają odetchnąć świeżym powietrzem i zrelaksować się. Wczasy dla seniora w górach gwarantują szereg udogodnień, takich jak bezpłatny i monitorowany parking, szwedzki stół czy wyposażenie pokoi w sprzęty elektroniczne codziennego użytku.