SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WISŁY, UROCZEGO MIASTA
U STÓP BARANIEJ GÓRY

 

Wisła noclegi dla rodzin z dziećmi

Wypoczynek z małymi dziećmi Wisła – noclegi dla rodzin

Wielu gości rezerwuje pokoje gościnne w mieście Wisła organizując wyjazd rodzinny. W naszej ofercie nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych gości. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci. Na terenie pensjonatu Willa Nova w Wiśle znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz kącik zabaw. Najmłodsi mają więc zapewnioną rozrywkę. Obecność atrakcji dla dzieci jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla pociech, ale i dla ich rodziców. Podczas spędzania czasu w ogrodzie otaczającym pensjonat, dzieci mogą skorzystać z trampoliny, huśtawek czy piaskownicy.

Pensjonat dla rodzin z placem zabaw

Wisła noclegi plac zabaw

Plac zabaw dla dzieci w Willa Nova

Komfortowe noclegi dla rodzin w Wiśle

Idealne podwórko do zabaw dla dzieci

Wicła noclegi atrakcje dla dzieci

Przestrzenna altana do grillowania dla całej rodziny

Urlop z dziećmi w górach

Wczasy dla całej rodziny w Wiśle mogą być niezapomniane, niezależnie od pory roku. Najmłodsi goście mogą liczyć na szereg udogodnień i piękne otoczenie, w jakim znajduje się nasz pensjonat. Willa Nova jest obiektem, w którym dzieci do lat 3 mają zapewniony darmowy nocleg z wyżywieniem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyceną wakacji dla całej rodziny w Wiśle. Wczasy dla dzieci w Wiśle są idealną formą wypoczynku – górskie, świeże powietrze oraz piękne krajobrazy mogą zaszczepić w najmłodszych miłość do gór. Zapraszamy do pensjonatu położonego w malowniczym terenie Baraniej Góry. W zakładce galeria mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć miasta Wisła i okolic.

Wczasy z dziećmi Beskidy

Wisła jest malowniczym miastem położonym w turystycznym regionie. W samej Wiśle i okolicach znajduje się wiele zabytkowych miejsc i ciekawych atrakcji wartych odwiedzenia. Wybierając się na wczasy z dziećmi w te tereny, mogą Państwo wziąć udział w różnych imprezach okolicznościowych, jakie odbywają się w Wiśle i w okolicznych miejscowościach. Więcej o atrakcjach w Wiśle można dowiedzieć się w tym miejscu.